Milenka miliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinova ani ne před měsícem porodila dcerku Isabellu. Teď už se ale věnuje hodně adrenalinovým zážitkům! Ke svým třicetinám si dopřála skok z pořádné výšky!

Lilia se na sociálních sítích rozpovídala o mateřství. „Poznávám hlubší význam slova vděčnost... Isabela vstoupila do našeho života tím nejněžnějším způsobem - doma ve vaně (perfektně nachystaný bazének zůstal prázdný), téměř bez bolesti (přesvědčila mne, že porod může být naprosto jemný), v neporušeném vaku blan," básní. 

U porodu byl i tatínek Karel, který je sice oficiálně ženatý s matematičkou tuniského původu Mariem Mhadhbi, ale který s Liliou uzavřel buddhistický sňatek. „Chycena prvně do pevných rukou svého otce, který byl mou skvělou oporou, vůbec neplakala, a každým dnem mne přesvědčuje, o tom že láska má mnoho dalších vrstev, které teprve poznávám," přiznala Lilia.

Ocenila také to, jak se k mladší sestřičce chová její syn z předchozího manželství. „Leo je úžasný Big Brother. Jsme zdravé, šťastné a užíváme si začátek společné cesty obklopené něžnými květinami. Děkuji své dceři za to, že mi darovala možnost prožít (pro mne) pohádkový porod,“ básní novopečená maminka.

Lilia se ale rozhodně nechová jako žena, který před několika týdny porodila! Už dříve prozradila, že její porod celkově trval tři dny, během nichž si vyjela na výlet a tancovala. A že si to hodně užívala!

A teď si dokonce dopřála netradiční dárek! „No a tak je mi třicet... Dnes v 3800 metrech a minus 10 stupních jsem si znovu uvědomila, jak mám vskutku nekonečný seznam toho, za co jsem vděčná. Děkuji životu a všem vám, co stojíte kolem mě a vnášíte do mého života tolik podpory, lásky a pestrosti,“ pochvalovala si Lilia.

Témata:

Lilia Khousnoutdinova | Karel Janeček | stars24.cz

Vstoupit do diskuse