V rodině slavného herce Miroslava Donutila došlo k nesmírně smutné události. Jeho syn Martin a partnerka Saša Affašová přišli o mininko. Herečka se s tragédií svěřila na instagramu.

"Tohle mělo být to nejšťastnější období našich životů. Místo toho přišel tvrdej pád do hluboký propasti, tak hluboký, že i když mám pocit, že už víc na dně být nelze, za chvilku spadnu ještě hlouběji. Ze 17. na 18. v noci jsem přestala cítit pohyby miminka, přestalo mu tlouct srdíčko. Den před oficiálním termínem porodu, 18.10. večer, jsem po vyvolávání nakonec přirozenou cestou porodila našeho přenádhernýho syna Matyáše Donutila, 3130g, 50cm. Bez dušičky," napsala herečka.

Dodala, že Matyáš byl do poslední chvíle naprosto zdravý a nikdo neví, co se mohlo stát. "Fyzická bolest porodu je naprosto zanedbatelná…pořád si představuju, jak krásný asi musí bejt po tý bolesti dostat za odměnu Vaši lásku na prsa, do náruče, vidět, že to všechno stálo za to, cítit to propojení. Cítit Vaše děťátko. Tohle já jsem nezažila…jen bolest - hlavně tu duševní.
Pociťuju tak silnou, palčivou a drásající bolest každou vteřinu svý existence, každý nadechnutí, že bych nikdy v životě tohle nepřála zažít ani tomu nejhoršímu člověku na světě," uvedla.

Podle svých slov má pocit, že něco ve ní zemřelo a s miminkem odešel i kus jí samotné. "Nebýt Martina, mojí životní lásky, největší opory a nejsilnějšího chlapa pod sluncem, nevím, zda bych to kdy dokázala zvládnout. Od začátku stál po mým boku, držel mě v náruči, držel mě za ruku, miloval mě, miloval nás, dodával mi sílu a odvahu to všechno zvládnout," svěřila se.

"Vždycky jsem si o sobě myslela, že jsem celkem silná ženská, ale bez něj bych už žít nedokázala. Miluju ho, je pro mě celej můj svět a teď obzvlášť.
Matyášek bude v našich srdcích už do smrti, bude pořád s náma, je a bude pořád stejně milovanej, pak se potkáme a budeme mu těma nejlepšíma rodičema. Mezitim nad náma bude držet ochrannou ruku, jako náš Andělíček. Jsou věci mezi nebem a zemí, co člověk asi nedokáže ovlivnit, jakkoliv nespravedlivý a bolavý to je. Pořád si říkám PROČ? a všechno proč prostě stejně nikam nevede," dodala herečka.

V dalším příspěvku uvedla, že se nyní budou pokoušet jít životem dál a žít jak nejlépe dovedou. "A budeme to zkoušet znovu a líp. Jednou bude nějakýmu dalšímu děťátku, doufáme, Matyášek starším bráškou a bude ho ze shora hlídat. S ohledem na nás a naši úžasnou, statečnou rodinu, prosím o co největší soukromí. Buďte k nám vstřícní, prosím, na nic se nás neptejte, nechte nás to zpracovat, nechte nás to prožít. Jsme opravdu maximálně zranění. Myslete na nás, posílejte sílu v myšlenkách, zapalte svíčku za našeho malýho Matyáška, truchlete s náma, ale nepište nám, prosím. Na nic se nás neptejte, jsme vyčerpaní," dodala na Instagramu.

Témata:

Sára Affašová (herečka) | Martin Donutil (herec) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse