Bývalý milenec herečky Hany Gregorové (65) Ondřej Koptík (34), je skutečně mistrem ve vnucování své osoby snad úplně všude.

Po jejich nedávném rozchodu totiž zahájil akci s cílem stát se celebritou za každou cenu. A to i přes to, že šoubyznysu nemá, kromě bývalého vztahu se slovenskou herečkou, opravdu co nabídnout. Podle jeho komunikace s médii je ale rozhodnutý a nic ho nezastaví!

Koptík se momentálně údajně zdržuje v Německu, jelikož se ho dle jeho slov jeho rodiče zřekli a vyhodili ho z bytu. Proč? Mladík na sebe totiž nedávno veřejně prásknul, že kdysi točil porno. Své peprné zkušenosti detailně popisoval na své sociální síti a nezapomněl zmínit, že pár triků za jejich vztahu učil i samotnou Gregorovou. Svým naprosto nevybraným vyjadřováním o své bývalé lásce si ale zadělal na mnoho nepřátel nejen mezi českými celebritami, kam by tak rád patřil, ale i ve svém okolí. Začaly mu totiž údajně chodit výhružné sms zprávy a před domem jeho rodičů, kde donedávna setrvával, prý stála několik dní podezřelá auta. Jelikož se na Koptíka ale provalila i jeho drogová závislost, není úplně zřejmé, zda byla ona podezřelá auta opravdu ‘‘podezřelá‘‘.

Na své sociální síti teď nabídl československým filmařům svůj dojemný příběh o vztahu s herečkou. Zveřejnil toto prohlášení:

,,Tento silný, ojedinělý, nevídaný příběh naší české a slovenské země o vyšší společnosti, lásce, intrikách, sexu, drogách, skandálech, takový tu nikdy nebyl. Když se na to podíváte úplně od začátku našeho vztahu s Hanou Gregorovou – od provalení na veřejnost přes žádost o ruku – až do teď žádný jiný, tak silný a pravdivý příběh tu nemá obdoby. A já vás tímto prosím pokorně! Mistrní páni investoři, režiséři, scénáristé, uchopme tento příběh šílenství lásky stojící proti všemu a všem už od začátku! Zvěčněme ho, ať je navždy napsán v našich srdcích.‘‘

No, pan Koptík zřejmě zapomněl, že film 50 odstínů šedi byl již natočen. Dokonce velkoryse nabídl hlavní roli herci Miroslavu Šimůnkovi, aby si zahrál samotného Ondřeje Koptíka! Ten svůj názor ale pro blesk.cz vyjádřil celkem jasně. Herec totiž reagoval se slovy, že by takovou roli v životě nepřijal, jelikož si paní Gregorové váží coby herečky i osoby a nepodílel by se na filmu, který by měl za účelem někoho zesměšnit.

Komu dalšímu nabídne Koptík tuto životní roli? Těšíme se a přejeme hodně štěstí s natáčením.

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse