Renata Schnabelová
stars24.cz

Mezi láskou a nenávistí je prý jen tenká hranice. Zářným příkladem je toho bývalý pár Ondřej Koptík a herečka Hana Gregorová.

Časy, kdy se snažil dostat o generaci starší Gregorovu zpět, jsou ty tam, odkopnutý milenec tedy zvolil jinou taktiku. Pokouší se, seč může, zničit své bývalé lásce pověst a potažmo i život. Svůj účet na sociální síti denně zásobuje šokujícími informacemi o tom, jaká je Gregorová příšerná intrikánka.

Je s podivem, že i pan Koptík má svoje příznivce. Těmi jsou především ženy, které na sociálních sítích projevují Koptíkovi sympatie a hrdě ho hájí. Zbytku lidí je ale už druhý měsíc leda tak k smíchu.

Před pár dny sliboval Koptík opět na Facebooku, že pokud nasbírá ještě několik stovek odběratelů jeho profilu, zveřejní video s kontroverzním obsahem. Svůj slib splnil a video opravdu zveřejnil s tímto popiskem:

,,Říčany HG dům-Léto mojí nejvetší zahradnici a testovačky z lásky❤co to tam máš zlato???jinak údajně podle zpráv co dostávám ti nedělá problém ani Kolumbie?Obrázek o drogách v rodinně si udělejte už sami k tomu mě nepotřebujete❤‘‘

V krátkém videu je vidět zahrada a dům Gregorové, u něhož roste v záhonku marihuana. Zda – li jde opravdu o tuto rostlinu, však není z nekvalitních záběrů úplně jasné. Jasné je totiž pouze to, že ze sebe dělá Koptík čím dál tím většího šílence. Otázkou je, kdy Gregorové dojde trpělivost a podá na svou bývalou lásku trestní oznámení. Důvodů by se totiž našlo víc než dost.

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse