Veronika Žilková se netají novým životním partnerem, kterým je rocker Josef Holomáč. Jenže ten je - stejně jako ona - stále v právoplatném manželství. A jeho žena nenechává poslední události bez reakce.

Paní Holomáčová mimo jiné serveru super.cz sdělila, že s manželem stále žijí ve společné domácnosti, ačkoliv již v oddělených prostorech. Prohlásila také, že přípravy na rozvod definitivně započaly až před pár dny.

"Tvrzení, že náš rozvod trvá již rok, nebo dokonce dva, jak se různě dočítám a slýchám v médiích, je také založeno na nepravdě," nechala se slyšet rockerova právoplatná žena. 

Holomáčová naznačila, že mezi ní a jejím mužem došlo k nedorozumění poté, co si před dvěma lety prošli krizí. Ona mu tehdy totiž poslala esemesku, že se chce rozvést. "Manžel z tohoto usuzuje, že náš rozvod vlastně již v tuto dobu započal," konstatovala. 

Žilkové na závěr vzkázala, že boj o hudebníka svádět nehodlá, protože všechno jednou končí a něco nového začíná. "Proto svého manžela s láskou daruji paní Veronice," dodala. 

Témata:

Veronika Žilková | stars24.cz