Na Frekvenci 1 se od 10. září vrací zkušený moderátor a herec Petr Vágner. Těší se na staronové kolegy, posluchače i jedinečnou rádiovou atmosféru. Za mikrofon usedne každou sobotu a neděli od 6 do 10 hodin, aby posluchačům zpříjemnil vstávání a start do nového dne.

Jiná herecká hvězda Tomáš Matonoha má na Frekvenci 1 svoji show od jara, Popolední pohodička s Tomášem Matonohou se vysílá každý všední den mezi 13. a 14. hodinou.

Nově Víkendovými rány posluchače Frekvence 1 vedle skvělého hudebního mixu provází i zkušený moderátor – gentleman Petr Vágner. Během vysílání se posluchači dozví vše, co potřebují vědět hned po ránu. Tedy od počasí přes dopravu až po tipy na výlety, kam za kulturou a další.

„Pro mě je to jako návrat po letech zpátky domů! Tady jsem vůbec začínal svoji rádiovou kariéru. Následně zhruba po šesti letech jsem přestoupil z Evropy 2 na rádio Frekvence 1. Vyzkoušel jsem si víkendové ranní drivery, všednodenní ranní show a teď jsem zpátky, tam, kde jsem vyrostl. Když jsem se před lety kvůli množství práce (natáčení seriálů, divadlu a televizi) loučil s rádiem Frekvence 1, bylo to pro mě velmi smutné loučení, jako by mi chyběl kus života,“ říká ke svému novému angažmá Petr Vágner.  Své vyprávění pak uzavírá: „O to více si vážím nabídky šéfa Davida Šmídta na můj comeback. Tohle se přeci nedá odmítnout. Těším se na staronové kolegy, posluchače a jedinečnou rádiovou atmosféru!"

Témata:

Vágner, Petr | stars24.cz