Půlkulaté jubileum dnes slaví Helena Vondráčková, nejvíce dárků a přání tedy pochopitelně přijme v následujících hodinách. Mnozí fanoušci jí ale odměnili osobně už s předstihem.

Vondráčková dnes slaví 75. narozeniny, narodila se 24. června 1947. Mohla by si tedy již užívat důchodu, ale už při letmém pohledu na ni je zřejmé, že je nadále aktivní a koncertuje i v těchto dnech.

O uplynulém víkendu, konkrétně v sobotu, vystoupila v pražské Lucerně a fanoušci, kteří tam dorazili, pochopitelně měli na mysli, že za pár dní oslaví narozeniny. Popová hvězda se tak dočkala nejen velkých ovací, ale také záplavy květin.

"Miluji květiny a po sobotní oslavě v Lucerně mám jimi přímo zaplavený obývák. Moc děkuji," vzkázala prostřednictvím instagramu, kde se také vyjádřila k samotnému koncertu. Na něm měla hvězdné hosty, na pódiu se s ní objevili Monika Absolonová či Bohuš Matuš.

"Chtěla bych vám všem poděkovat a říct, že jsem ještě nestihla vstřebat všechny sobotní momenty z Lucerny. Byli jste vážně skvělí! Moc jsem si to užila a těším se, že se v Lucerně uvidíme zase před Vánoci," vzkázala legendární zpěvačka. 

Témata:

Helena Vondráčková | stars24.cz