Anna Slováčková se ukázala v bikinách: Jaký recept má pro skvělou dovolenou?

Anna Slováčková 2

Autor: Zdeněk Tuhý, stars24.cz

14. června 2022 14:02

Anna Slováčková po čtyřech letech vyrazila k moři, které si užívá jak nejvíc dovede. Zároveň svým fanouškům radí jak si takovou dovolenou nejlépe užít.

Slováčková neměla poslední roky vůbec jednoduché, během covidového období bojovala s rakovinou, nad kterou zvítězila. V loni byly restrikce kvůli covidu ještě přísné, a tak spíše objevovala krásy naší země, až konečně letos se dostala znovu k moři. 

Na instagramu se pochlubila fotkou své postavy ve žlutých plavkách a napsala: „Holky už to přichází. Doba póziček a zatáhnutých bříšek na sockách. Jak můžete i vy vidět, já ten svůj zadek, špíčky a stehýnka umím taky nahodit tak, že vypadám skoro jako nějaká modelka.Ale koho by to bavilo držet celou dovolenou?A vůbec - koho by bavilo jet na dovolenou a řešit tam, jak má sedět, ležet a vypadat jen proto aby vypadal dobře ale nebyl sám sebou? Já se dostala k moři po asi 4 letech a jediná věc, která mě zajímala bylo, jestli když přijdu na oběd půl hodiny po startu, tak tam na mě nezbydou pita chleby a dortíky.A tak myslete na to, že tohle léto si musíte hlavně užít. Summer body a diety ať si strčí všichni už fakt do zadku.Každý den číst v médiích kdo jak zhubnul, nebo přibral. Kašlete na to! Mějte se rádi a jděte tak příkladem mladším generacím. Ten věčný body shaming který v nás je hluboko zakořeněný nezmizí jen tak. Vždyť je tak krásný to, jak jsme každý jiný. Byla by taková nuda, kdyby jsme všichni vypadali tak, jak udává právě nějaký trend.Dbejte na své zdraví - fyzické, ale hlavně i to psychické. Dopřejte tělu sport, zdravou stravu ale i to, na co máte sakra chuť. Všechno je to jenom o tom, mít v tom nějaký balanc.A mít se rád je jediná cesta k tomu, jak být se sebou spokojený. A když budete milovat i ty svoje špíčky, budou je milovat i ostatní.Pojďme se už hromadně vykašlat na všechny drastický diety a začít si spíš ordinovat zdravý selský rozum do hlavy. Pohyb. Přírodu. A úsměvy na tváři, protože to je naše nejsilnější zbraň krásy."

Témata: Anna Slováčková