Herečka Veronika Žilková v posledních dnech plní stránky médií. Není divu, její rozchod s Martinem Stropnickým je obestřen řadou záhad a navíc přišel poměrně nečekaně. Herečka se proto rozhodla na chvíli se stáhnout.

Žilková pravidelně myslí na své fanoušky a na Instagramu jim připravuje lekce cvičení. Nyní jim ale sdělila špatnou zprávu. Budou se muset nějaký čas obejít bez jejího předcvičování.

"Milé cvičenky. Cvičeníčko na pár dní pozastaveno. Kvůli médiím. Až poprask utichne, budeme zase společně pokračovat," napsala bez dalších podrobností.

Pod příspěvkem se, podobně jako pod jinými, okamžitě strhla vlna soucitu. Řada lidí herečce přeje především sílu, aby se s rozchodem vypořádala.

Žilková a Stropnický si řekli "ano" před 14 lety, již o tři roky dříve se jim narodila dcera. Jejich vztah v roce 2007 zásadně prověřila smrt syna Melichara jen pár měsíců po porodu.

Manželství ale v posledních letech komplikovalo odloučení způsobené diplomatickou misí Stropnického v Izraeli, kde dělá velvyslance České republiky. 

Ještě 2. března sdílela Žilková na instagramovém profilu fotky s manželem a dcerou Kordulou ze společné dovolené v Dubaji. Krátce po návratu do Česka ale obdržela nečekanou zprávu, e-mail od svého muže. Sdělil ji, že ji už nemiluje.

Témata:

Veronika Žilková | stars24.cz