Jedna z nejvýraznějších osobností reality show Survivor nečekaně opustila ostrov. Moderátor Tomáš Zástěra (41) se do sloučení, ani do finále již nepodívá. Proč musel favorit soutěže náhle opustit ostrov? A proč vyšla informace o jeho odchodu tak brzy ven?

Tomáš Zástěra je další z řad celebrit, který odstoupil ze soutěže ze zdravotních důvodů. „Překvapilo mě, že jsem si ten návrat moc neužíval, to mrzení z toho, že jsem musel odstoupit ze zdravotních důvodů, asi převažovalo nad těma výhodama moderního světa,“ vyjádřil se v rozhovoru pro Nova Plus Tomáš Zástěra.

Informace o odchodu Tomáše ze soutěže zazněla při předávání Hudebních cen Evropy 2. Moderátorka Zorka Hejdová, kolegyně Tomáše, šokovala diváky reality show Survivor: „Já snad budu brečet. Dostáváme se k tomu. Tomáš už dosoutěžil. Tomáš skončil v reality show Survivor.“

Tato nečekaná informace rozbouřila diváky Survivoru. „A proč to teď prozrazujete? Jako vážně? Už čtvrtá celebrita. Škoda, byl ze všech nejlepší. Příště raději bez celebrit, dejte tam normální lidi,“ zaznívá na sociálních sítích.

Tomáš se na svém instagramu vyjádřil, proč šli s informací o jeho odchodu tak brzy ven: „Protože to zveřejnila sama TV Nova a následně i bulvární média a začalo se to šířit rychlostí blesku. Mrzí mě, stejně jako vás, že jsme přišli o napětí a možnost sledovat přirozený vývoj situace.“ A ve svém vyjádření pokračuje: „Věřím, že to chápete, byť ta doba je v tomhle zvrácená a ochuzuje nás o zajímavé momenty u obrazovek.“

Tomáš Zástěra se během pobytu na ostrově stal hvězdou. Při odletu měl na Instagramu 10.000 sledujících. Nyní jeho Instagram sčítá bezmála 90.000 followerů. Během pobytu v Karibském ráji se jeho Instagramu zmocnila právě Zorka Hejdová, která mu zařídila nálepku: influencer. Tomášovi každopádně držíme palce a přejeme brzké uzdravení!

Témata:

Survivor | Tomáš Zástěra | stars24.cz

Vstoupit do diskuse