Válka, která trvá již několik let mezi herečkami Veronikou Žilkovou a Danou Batulkovou, je zřejmě u konce. Nenávist měla začít údajnou aférkou, kterou měla mít Žilková s bývalým manželem Batulkové, Davidem Prachařem (58). Co je na této informaci pravdy, vědí ale pouze její přímí účastníci.

Další událost, která mezi herečky vrazila klín, proběhla před několika měsíci během rizikového těhotenství dcery Žilkové, Agáty (32). Tchyně nastávající maminky, Dana Batulková, totiž prý vlezla Agátě na facebook, kde měla prostřednictvím konverzace odhalit, že je jejímu synovi Jakubovi (34) nevěrná. Agáta s Jakubem se tak na čas rozešli a Žilková obratem veřejně prohlásila, že na jejich rozchodu je pozitivní to, že se Agáta zbaví tchyně, která nerespektuje soukromí jedince a ‘‘práská‘‘ médiím. Batulková se k jejímu proslovu také veřejně vyjádřila se slovy, že si nehodlá vyřizovat rodinné účty skrze média, jelikož se k sobě tímto způsobem podle ní nechovají ani světský.

Jejich vztah tehdy vypadal, že už ho nezlepší snad nic. Nebyl k tomu totiž sebemenší důvod. Jenže potom, co se Jakub s Agátou k sobě zase vrátili, byla řada na babičkách. Ty konečně dokázaly, že jejich minulé spory nejsou za žádnou cenu důležitější než jejich čerstvě narozená vnučka. I když do porodnice za Agátou a její dcerou Miou přišly minulý měsíc herečky každá zvlášť, páteční křtiny miminka, zdá se, byly konečně tou pravou příležitostí, jak zakopat válečnou sekeru. Rodinná událost se uskutečnila v únětickém kostele Nanebevzetí Panny Marie. Možná tedy samotné prostředí kostela vyvolalo v herečkách pokoru a konečně se sebou dokázaly vyjít. Podle informací se k sobě navzájem herečky chovaly přátelsky a nic nenaznačovalo tomu, že by jejich neshody dále pokračovaly. Nejmladší dítě z celé rodiny tak dokázalo tu největší věc – urovnat letité spory mezi Batulkovou a Žilkovou.

Témata:

Mia Prachařová | Agáta Hanychová | Veronika Žilková | Batulková, Dana (herečka) | Jakub Prachař | stars24.cz

Vstoupit do diskuse