Ačkoliv je o nich známou, že nešetří kritikou, ve finále letošního ročníku porotci opět ukázali, že dobrý tanec dokáží ocenit. Zejména pak Tatiana Drexler.

Přísní, ale spravedliví. Jako takoví se ukázali porotci během finálového večera StarDance, kdy neodpouštěli chyby, ale dokázali i ocenit kvalitní vystoupení.

Například Jan Cina a Adriana Mašková předvedli na úvod druhého kola tango, které podle Zdeňka Chlopčíka postrádalo emoce. Porotci ale ocenili rytmus a Drexler jejich tanec považuje za nejlepší, jaký se v letošním ročníku objevil. Nepřekvapivě proto obdrželi 40 bodů.

Tomáš Verner a Kristýna Coufalová také předvedli tango, které se setkalo rovněž s chválou. Chlopčík dokonce zmínil, že by takový tanec měl šanci i na tanečních soutěžích, a i tento pár si odnesl maximální počet bodů.

Třetí kolo opět odstartovali Jan Cina a Adriana Mašková. Zatančili rytmický freestyle, který roztleskal publikum. Tománek ocenil disko nádech tance a blyštivé obleky, Drexler naopak podotkla, že se na tento styl hodí nejvíce, a souhrnně jim porotci udělili maximálních 40 bodů.

Témata:

StarDance | stars24.cz

Vstoupit do diskuse