Ve StarDance tentokrát netradičně zbývaly ve hře o vítězství pouhé tři páry už dvě kola před koncem. Každý z nich čekaly dva tance, které měly rozhodnout o tom, kdo si udrží šanci stát se za týden králem či královnou tanečního parketu. Televize si však připravila překvapení, jelikož nikdo nevypadl.

Zásadní roli v devátém pokračování aktuální řady sehráli porotci. Tři z nich totiž měli možnost spolupracovat s páry na jejich dnešních tanečních vystoupeních. Celá čtveřice navíc zahájila přenos speciálním číslem. Pak už ale přišli na řadu soutěžící.

Jako první nastoupili na parket Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, jimž během týdne radil Jan Tománek. Společně nastudovali slowfox, který Richard Genzer netradičně zhodnotil z houpačky. Mluvil o výrazném zlepšení v průběhu soutěže. Promítlo se i na bodovém ohodnocení - 32 bodů.

Tomáše Vernera a Kristýnu Coufalovou, které zpracovával přes týden Zdeněk Chlopčík, čekalo na úvod večera paso doble. Porota ocenila, že se objevily emoce, které dříve chyběly. Známky daly dohromady 39 bodů.

Jan Cina a Adriana Mašková zatančili rumbu, mentorem jim byla Tatiana Drexler. Líbil se přirozený výkon dvojice i absence technických nedostatků, což se odrazilo na výsledném skóre. Čtyři desítky, tedy plný počet bodů.

Na parket se nejprve vrátili farářka Kopecká a její partner Dědík, aby předvedli svou sambu na hiphopovou hudbu. Znovu zazněly zmínky o velkém pokroku, ale známky potvrdily, že tento pár za soupeři malinko zaostává. 34 bodů.

S waltzem se na parketu znovu objevili také krasobruslař Verner s tanečnicí Coufalovou. Porotci vyjádřili spokojenost nad tím, jak se páru daří standardní tance. Podle Tománka šlo o nejlepší tanec jedenácté řady. Podruhé během večera z toho bylo 40 bodů.

Deváté kolo uzavřeli herec Cina s taneční partnerkou Maškovou se svým nastudováním quickstepu, který se neobešel bez chyb, především co se týká rytmu. Dvojici je vyčítala i její mentorka. Výsledkem bylo 35 bodů.

StarDance ale nakonec před branami finále neopustil nikdo, produkce si totiž připravila překvapení, protože nikdo nevypadl. Ve finále tak opět budou tři taneční páry.

Témata:

StarDance | stars24.cz

Vstoupit do diskuse