Ani dnešnímu dílu pořadu StarDance se nevyhnula pandemie covidu. Nad rámec klasického vyřazování opustil soutěž kvůli opakované absenci další taneční pár, a sice Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková. Na konci dnešního dílu, který jsme pro vás opět sledovali živě, byl pak vyřazen pár ve složení Tereza Černochová a Dominik Vodička.

Diváky v úvodu sobotního večera uvítala ustálená moderátorská dvojice tvořená Markem Ebenem a Terezou Kostkovou. V porotě opět zasedli Václav Kuneš, Tatiana Drexler, Richard Genzer a vrátil se i Zdeněk Chlopčík.

V soutěži tudíž zbývají už jen čtyři páry, a sice Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, Jan Cina a Adriana Mašková, Tereza Černochová a Dominik Vodička a Tomáš Verner a Kristýna Coufalová. Ty dnes zatančí hned dva tance.

Soutěž už opustili Pavel Trávníček a Veronika Lálová, Zdeněk Godla a Tereza Prucková, Marika Šoposká a Robin Ondráček, Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál, kteří vypadli na základě vyřazování. Dvojnásobná absence pak připravila o další účast páry ve složení Simona Babčáková a Martin Prágr a Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková.

Jako první zamířili na taneční parket Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, kteří zatančili valčík. Porotci ocenili kvalitu pohybu a figur, chyběly ale emoce. Za ně a další drobné chyby si pár odnesl 34 bodů.

Jan Cina a Adriana Mašková zatančili jako další jive, ten tam ale Drexler nebyl. Navzdory tomu, že vše ostatní podle ní bylo skvělé, rytmus chyběl. Ostatní porotci se na tom shodli také a páru udělili pouze 29 bodů.

Na parketu následně vystoupili Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík s paso doble. Podle Chlopčíka byl tanec jednotvárný, přesto on i zbytek porotců ocenil obrovskou snahu. Za mírné chyby, například při práci s koleny, si odnesli 30 bodů.

Posledním párem v prvním kole je Tereza Černochová a Dominik Vodička, kteří zatančili valčík. Porotci ocenili choreografii, techniky a pohyb. 37 bodů pak bylo složeno i z jedné desítky.

Ve druhém kole zatančili jako první opět Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, a sice skupinový současný tanec na píseň The Hanging Tree, která pochází z filmu Hunger Games, kde ji zpívala herečka Jennifer Lawrence. Poroto prakticky nezmínila žádné chyby a naopak jejich výstup pochválila a ocenila plným počtem 40 bodů.

Druhý současný tanec předvedli se skupinou tanečníků Jan Cina a Adriana Mašková na píseň Somebody That I Used To Know od Gotye. Jejich výstup dojal porotu a odnesl si dalších 40 bodů.

Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík zatančili současný tanec jako třetí, a spolu s tanečníky předvedli choreografii na instrumentální soundtrack Johna Williamse z filmu Schindlerův seznam. Tu porota ocenila a dodala, že šlo o zřejmě nejlepší tanec, který pár v soutěži předvede. V hodnocení pak udělila 39 bodů.

Poslední současný tanec předvedli se skupinou tanečníků Tereza Černochová a Dominik Vodička. Zde už se to neobešlo bez chyb a oproti předchozím třem tancům byl tento jeden porotou vyhodnocen jako o něco málo horší. To se odrazilo i v hodnocení pouhých 34 bodů.

Soutěž nakonec opustil pár ve složení Tereza Černochová a Dominik Vodička.

Témata:

StarDance | stars24.cz

Vstoupit do diskuse