Když se Marek Lambora stal hvězdou Slunečné, nejedna divačka po něm jistě zatoužila. Nyní je sympatický herec opět nezadaný. S modelkou Andreou Bezděkovou totiž oznámili rozchod.

Stalo se tak v neděli večer, každý z nich tak učinil prostřednictvím sociálních sítí. 

"Bolí to. A někdy, někdy to bolí ještě o fous víc, protože to nezůstane jen mezi vámi, ale pluje to společností, která vás tím konfrontuje v moment, kdy na to ještě nejste připravení," svěřila se Bezděková.

Misska připomněla, že nikdy neměli párem, který by se vyžíval ve veřejné prezentaci své lásky. "Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Rádi se máme stále, ale dnes už jen jako přátelé," uzavřela svůj instagramový příspěvek k rozchodu. 

"S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu," konstatoval mladý herec.

Jménem obou pak vzkázal fanouškům, že měli obrovskou radost z jejich podpory. "Jestli mám být ale úplně upřímný, víc bych se k tomu vyjadřovat nechtěl, vše ostatní, když dovolíte, si nechám jen pro nás dva," dodal.

Témata:

Lambora, Marek | Andrea Bezděková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse