Opravdu netradiční bylo třetí pokračování probíhající jedenácté řady StarDance, kvůli koronaviru totiž došlo k řadě změn, ať už v rámci moderátorské dvojice nebo sestavy soutěžících. Soutěž také v sobotu nikdo neopustil.

Změny způsobila prokázaná nákaza koronavirem, kterou testy nejprve potvrdily u moderátorky Terezy Kostkové. Po boku Marka Ebena ji tak protentokrát nahradil Aleš Háma.

Absenci si zapsala také dvojice slavných soutěžících, chyběli herečka Simona Babčáková a zpěvák Mirai Navrátil. Pokračování v soutěži ale mají jisté, na vyřazování znovu dojde až za týden. Diváci přesto mohli posílat své hlasy.

Jako první nastoupili na parket zpěvačka Tereza Černochová a její nový partner Michal Kurtiš, kteří zatančili cha-chu na slavnou skladbu Sweet Dreams. Porota chválila výraz a udělila 27 bodů.

Druzí v pořadí byli farářka Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík. Tango v jejich podání se vyznačovalo dobrým držením těla, líbila se také choreografie. Výsledkem bylo 30 bodů.

Následoval další stálý soutěžní pár tvořený hercem Zdeňkem Godlou a Terezou Pruckovou. Waltz dojal Jana Tománka i Tatianu Drexler, se známkami zbylých dvou porotců z toho bylo 29 bodů.

Nového partnera dostala pro tento večer také herečka Marika Šoposká, byl jím Michal Bureš. Celkem zdařilou cha-chu společně zatančili na Jacksonův hit Thriller a vysloužili si za ni 25 bodů.

Tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou ve třetím díle doprovodil na parket Jakub Necpál, bratr jejího stálého tanečního partnera. Na programu měli waltz, kterým získali 32 bodů. Dosud nejlepší výkon večera.

Krasobruslař Tomáš Verner a Kristýna Coufalová si tentokrát střihli cha-chu, která byla dle poroty choreograficky relativně složitá. Přesto padly dvě devítky, bylo z toho opět 32 bodů.

Na závěr se předvedli herec Jan Cina a Adriana Mašková se svým nastudováním waltzu. Porotcům se jejich vystoupení líbilo, ocenili ho dohromady 34 bodů. Dokonce padla slova o zatím nejlepším tanci dosavadního průběhu soutěže.

Témata:

StarDance | Česká televize | stars24.cz

Vstoupit do diskuse