Monika Absolonová se v těchto dnech konečně dočkala a mohla vyrazit na dovolenou i s oběma syny. Chlapci nenechali slavnou maminku vydechnout. K jakým závěrům zpěvačka dospěla?

Jak jsme vás informovali, vyrazila konkrétně do Španělska. Na vysněnou dovolenou si od nákupu letenek počkala téměř rok a půl a připustila, že si ji asi představovala trochu jinak.

"Moje ponaučení z této dovolené je, že příště beru půlku kufru léků na všechno, abych byla připravená. Já nepotřebuju na sebe skoro nic, ale chlapcům 10 triček na sedm dní nestačí... Nevadí, že to letos nebylo ideální, my to do příště vychytáme," uvedla zpěvačka na instagramu.

Absolonovou by však zajímala jedna věc, jak to dělají lidé, kteří mají z dovolené vysmáté fotky a jejichž děti nezlobí, i když do cílové destinace letí šest a více hodin.

"My sem letěli tři hodiny a jedinej, kdo nespal, byli kluci, pilot a já s mamkou... a já se modlila, aby Táďu nenapadlo zpívat, protože Matouš by se přidal. Bohužel, ztlumit ani vypnout nejdou," konstatovala. 

Témata:

Absolonová, Monika | stars24.cz

Vstoupit do diskuse