Hana Gregorová (65), vdova po Radkovi Brzobohatém (†79), dala jasně najevo, že její vztah s mladým kolouškem Ondřejem Koptíkem (33) je u konce. Po ostudných hádkách na veřejnosti a ponižování Hany, to vypadalo jako rozumný krok. Po přiznání Koptíka, který bral tvrdé drogy a skončil na psychiatrii, se ale něco změnilo!
Již dříve bulvár informoval o zvěstech, že jsou zase spolu, což se nelíbí synovi Ondřejovi Brzobohatému. Místo sekání dobroty v psychiatrické léčebně v Havlíčkově Brodě, byl ale Koptík vyhozen za vulgaritu. Avšak i tak ho Hana Gregorová podržela.
Po nalezení marihuany v Koptíkových věcech a přiznání i tvrdších drog, jako jsou pervitin či kokain mu nic jiného nezbylo, než s tím začít něco dělat! Proto se rozhodl podstoupit léčení, již po pěti týdnech byl ale vyhozen a jeho léčba ukončena. „Když na konci ledna Koptík nastoupil na léčbu, Gregorová za ním pravidelně jezdila. Pekla mu štrúdly. A prvních čtrnáct dní, během kterých noví klienti nemohou přijímat návštěvy, mu aspoň denně volala a také za ním jezdila. Aspoň zdálky a přes plot na něj lascivně ukazovala jazyk, naznačovala, že ho líbá,“ svěřil se zdroj z psychiatrické léčebny serveru Extra.cz
Doktoři tvrdí, že i kdyby dokončil šest týdnů, stejně je to málo na zotavení. Proto šlo spíš o divadélko pro Gregorovou, která si to dala podmínkou pro jeho návrat. Na úplné vyléčení ze závislosti na drogách by musel podstoupit léčbu dlouhou nejméně tři měsíce.
Témata: Hana Gregorová Ondřej Koptík Ondřej Brzobohatý léčba Drogy
Fanoušci královské rodiny drtí Meghan! Kvůli návratu do Británie jí dávají co proto!
Princ William je miliardář! Je bohatší než král Karel III.