O strastech, které už v životě potkaly Aničku Slováčkovou, se dobře ví. Ona to ale nebere úkorně, naopak se snaží dělat osvětu, aby se jiným lidem tak vážné potíže vyhýbaly.

Slováčková včera zveřejnila fotku ze zimy 2019, kdy kvůli drastické léčbě přišla o všechny vlasy. "Dávám vám sem tuhle fotku jako takovou výstrahu, nebo spíš popíchnutí k tomu, abyste na sebe nekašlali a pravidelně se kontrolovali," napsala na instagramu.

Dcera slavných rodičů tehdy vycítila, že je něco špatně, a navštívila lékaře, kteří jí diagnostikovali rakovinu prsu. S tou se následně úspěšně porvala.

"Zamyslete se celkově nad svým zdravotním stavem a jestli by nebylo moudré začít řešit nějaký zdravotní problém, který už dlouho odkládáte (třeba i z důvodu že máte pocit, že se jedná o nějakou banalitu)," apeluje herečka a zpěvačka.

"Vždycky se vám bude snadněji usínat, když budete vědět, že jste zdraví a v pořádku a co víc, že i vaši nejbližší jsou v pořádku! Proto klaďte na srdce samovyšetření a prevenci i svým nejbližším, pokud na to o ni zapomínají," dodala Slováčková.

Témata:

Anna Slováčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse