Renata Schnabelová
stars24.cz

Není tomu zas tak dávno, kdy byl Josef Rychtář, vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové, většinou Čechů nenáviděn. Na svědomí měl mít totiž psychické týrání Bartošové a podle některých názorů i její sebevraždu. Již nějaký čas nebylo o vdovci vidu ani slechu. A najednou...

Nedávno ale přišel Rychtář, který nikdy nešel pro ránu daleko, s radikálním názorem na bývalého milence slovenské herečky Hany Gregorové (65), Ondřeje Koptíka (34): „Ten může být rád, že se mi nedostane pod ruku. Kdybych na něj narazil, rozhodně by neodešel po svých. Je to lidská zrůda. Takhle by se chlap k dámě chovat neměl,“ rozčílil se pro server expres.cz.

V rozhovoru dále uvedl stížnost na jediného syna Gregorové, Ondřeje Brzobohatého Gregora: „Nechápu, proč ji nezačne bránit její syn Ondra. Kdyby někdo takhle mluvil o mojí matce, rozhodně bych si to s ním šel vyřídit. Kvůli Koptíkovi bych si šel klidně sednout.“ V něčem má Rychtář určitě pravdu. Vzhledem k jeho pověsti násilníka by měl ale možná raději volit mírnější slova.

Rychtářovi dále vadí, že se Gregorové nikdo z jejích hereckých kolegů veřejně nezastal a rozhodně mu tato situace nepřijde vtipná. Koptík se totiž momentálně dopouští na Gregorové veřejných pomluv a odhalování soukromí. Což sice není trestné, ale zavrženíhodné určitě. Kromě toho, že do médií vypustil jejich intimní fotografie, popsal detaily jejich společného sexuálního života a napsal několik nechutných básní opět na téma jejich sexuálního života, svou bývalou lásku navíc veřejně uráží a denně o ní píše příspěvky na své sociální sítě.

Zvláštním faktem je, že se Rychtář s Gregorovou, ani s nikým z její rodiny, nezná. Že by k herečce choval více než jen sympatie? Gregorová ale nejspíš jen tak nový vztah s nikým nenaváže. Otřesná zkušenost se šíleným Koptíkem, je totiž více než odstrašující příklad!

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | Josef Rychtář | stars24.cz

Vstoupit do diskuse