Českým internetem už několik dní hýbe kauza moderátorů Leoše Mareše a Kazmy. Zatímco první jmenovaný je spíše v roli oběti a ve všem podle všeho zřejmě i nevinně, Kazma sklízí kritiku kde se dá. Teď se na celou věc svým pragmatickým pohledem zaměřil i youtuber Martin Rota.

Popisovat celou kauzu od začátku je už asi zbytečné. Není totiž skoro nikdo, kdo by o ní neslyšel. Vše začalo, když Leoš Mareš uzavřel sázku: Pokud ho někdo do jeho koncertu uvidí za volantem jakéhokoliv vozu kromě trabantu, věnuje mu své Ferrari. 

Už se zdálo, že sázku má v kapse, ovšem den před koncem sázky přišel podraz. Kazma Kazmitch nachystal na Mareše past, do které by se chytil snad každý řidič. Nafingoval na něj dopravní nehodu, v rámci níž byl Mareš nucen přesednout do jiného vozu. 

Z této událost byl Mareš pořádně v šoku a stejně tak i řada dalších celebrit. Vzápětí se však objevily spekulace, že v tom oba pánové jedou spolu. To ale Mareš rezolutně odmítá. A i když některé důkazy hovořící o spolupráci jsou poměrně přesvědčivé, ani jeden zatím neprozradil nic bližšího.

Situace je v tuto chvíli poměrně stabilizovaná. Kazma čeká na nové auto, Mareš ale není přesvědčen, že by mu ho měl dát. A to ani přesto, že jej chce hvězda pořadu One man show použít na charitativní účely.

Naopak internet se po prvních zveřejněných záběrech doslova otřásá. Nejen spousta celebrit, ale i lidé, kteří se v bulváru obvykle neangažují, našli potřebu celou věc okomentovat. A kritikou na Kazmu nešetří ani Martin Rota.

Ten na svém kanálu Naprosto Retardovaný zveřejnil video, v němž popisuje svůj pohled na věc. V úvodu upozornil, že "Kamza se projevuje jako psychopat, což víme, že je." Poté přečetl vyjádření Kazmy k celé situaci, které začíná tím, že u dopravní nehody zastaví jeden člověk z deseti.

Naprosto retardovaný - Kazma a Leoš (10:22) | zdroj: YouTube


Následně Kazma uvedl, že Mareš se stal stejným ambasadorem jako TV Prima v přípdě Tourettova syndromu, který vstoupil do podvědomí lidí poté, co se v televizi odvysílala velmi zajímavá série pořadu Prostřeno.

"Osvěta je v tomto případě velice důležitá, protože jinak je Kazma psychopatickej č*rák. Prakticky je psychopatickej č*rák i kdyby to byla skutečně osvěta," pokračuje Rota.

Sám tvrdí, že nejde o závist, přestože by sám něco takového nedokázal. "Protože nejsem psychopat!" dodal a vrátil se k Prostřenu, které podle něj nesplnilo účel a nepoukázalo na zmíněnou nemoc tak, jak mělo.

Podle Roty totiž není umění dostat do kontroverzního pořadu kontroverzní osobnost. "To je prakticky stejné jako kdyby dokázal dostat do SuperStar někoho, kdo vypadá dobře, pěkně zpívá a umřela mu celá rodina a má tragickej příběh. To by byla fakt frajeřina, když ten pořad hledá někoho, kdo vypadá dobře, pěkně zpívá a má tragickej příběh!" pokračuje.

Přesto přiznal, že se jednu věc naučil. Nevěděl totiž, že situace je tak špatná, že opravdu u nehody zastaví pouze jeden člověk z deseti. "Děkuji ti Kazmo, žes mě upozornil tímhle totálně kokotským způsobem, kde ses ukázal opět jako totálně magorskej psychopat!" dodává Rota.

Sám Kazma nyní s novináři nekomunikuje a k věci se nevyjadřuje. Na instagramu pouze uvedl, že stále čeká na klíčky od Ferrari.

Témata:

Kamil Bartošek alias Kazma | Leoš Mareš | Martin Rota | stars24.cz

Vstoupit do diskuse