Pokud jste se snad již obávali, že šílený Ondřej Koptík se odmlčel, můžeme Vás uklidnit! Na svou bývalou partnerku, herečku Hanu Gregorovou, se kterou žil přes dva roky, má totiž podle něj v rukávu ještě spoustu trumfů. Spíše tedy špíny, kterou již měsíc nepřetržitě hlásí do médií a na své sociální sítě.

Těžko uvěřit, že Koptík, který se pár týdnů po rozchodu s herečkou chová jako ten nejhorší puberťák, ji vůbec kdy měl opravdu rád. Za poslední dobu ji totiž stihl veřejně označit za ‘‘bábu, která ho odvedla od perfektně fungující rodiny a donutila ho se rozvést‘‘ či jako ‘‘starší ženu, u které mu při postelových hrátkách dost vadila její postava, ale koupila mu auto, takže zatnul zuby‘‘.

Na svůj facebook napsal bývalý milenec toto:

,, ..1) Důvod já jsem si nezačal ona začala první útokem na moji rodinu 2) již několikrát jsem ji vyzval, abychom to ukončili mezi 4 očima bez odpovědi za 3) Mé přijde správné, aby se všichni dotyční o tomto dozvěděli i ldyž vám některým co v tom žijete , to přijde normální tak mě moc ne.A myslím, že by se mělo něco změnit.Podotýkám ,že vše co zde uvedu není z mojí hlavy a vždy jsem byl u toho,‘‘ ztrácíte se v Koptíkových moudrech? To on sám očividně také. Ve svém příspěvku dále pokračuje povídkami o tom, o kom všem řekla Gregorová podle něj něco nelichotivého.

V nejnovějším rozhovoru pro server extra.cz prozradil nezaměstnaný Koptík svůj ďábelský plán a důvod, proč se s rozchodem jen tak nesmíří:

„Chci, aby všichni viděli, jaká je to intrikánka. Mrzí mě, jak ukončila se mnou náš vztah, a chci, aby se z toho ponaučila a aby se věci naučila říkat do očí. Nejsem vázaný mlčením a budu všechno o ní vytrubovat na Facebooku dál. Mohla to zastavit, několikrát jsem ji o to žádal. Neudělala tak, tak ať se nediví. Je stále ještě mnoho věcí, které mohu vyzradit, míč je na její straně.“

Připadá Vám, že toto už hraničí s vyhrožováním a šířením pomluvy? Nám ano. Otázkou času zůstává, jak dlouho ještě vydrží slovenská herečka Gregorová zavírat nad celou situací oči, a kdy na bývalého milence podá žalobu. Koptík totiž kromě nespočtu pomluv a veřejných urážek předal médiím například i jejich soukromé fotografie, kde je bývalý pár v posteli.

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse