Starosta Řeporyjí Pavel Novotný se jako bývalý novinář se zpěvákem Petrem Kolářem zná. Poslal mu proto vzkaz, v němž mu otevřeně vyčetl jeho angažmá v předvolebním klipu SPD.

Jak už stars24.cz informoval, Petr Kolář nazpíval před blížícími se volbami hymnu pro SPD. Následně sic veřejně uvedl, že jeho čin nemá nic společného s politikou a SPD nevolí, poštval ale proti sobě jak řadu fanoušků, tak i známých osobností.

"I s tvým intelektem, který bych šacoval někam mezi mořskou řasu a Tomáše Řepku, ti muselo dojít, že krom zmrda mě, zmrdů fotografů apod. jsme také všichni špičkoví profesionálové. Proto ti to připomínám raději, kdyby ti to tehdy nedošlo - jsem dobrej. Víš to. Já zase vím, že jsi debil," vzkázal mu Novotný v dlouhém dopise, který zveřejnil na facebooku.

Na jeho počátku se věnuje Kolářovým problémům v manželství, následně ale poukazuje na to, že nikdy neměl krizový management, a proto dost možná krizově komunikuje sám. "Bože ty jsi kretén," podotýká.

Vysvětluje mu také, jakých chyb se v komunikaci dopustil. "Sdělení "nejsem tvář SPD" není pro nikoho, debile. Fanynkám je to u prdele a ještě si to budou broukat. Ostatním sděluješ, že jsi ještě větší debil, než to vypadalo, nejde o to, že sdělení je absurdní (jsi teď z podstaty věci tvář SPD, jen se ti to nelíbí, to sis měl rozmyslet dřív, já vím, "Kolář rozmyslet" je oxymoron..." uvádí například.

Vysvětluje mu také, že chtě nechtě své jméno s politikou spojil a ačkoliv Kolář tvrdí, že SPD nevolí, stal se její tváří. "Ukazuješ příjemci vyjádření (čtenáři),  co jsi k debilovi ještě za ubohou, zbabělou píču," dodává Novotný. 

Závěrem přidal několik rad, jak by měl Kolář komunikovat ve vztahu k médiím, načež podotkl, že by si mohl podat ruku s Dádou Patrasovou, která komunikaci s nimi také nezvládala. "Tohle se nepovedlo, Petře. Myslím to "vyjádření". Že se nepovedl zbytek v čele s tou hymnou, to ti fakt připomínat nemusím," dodal.

Témata:

Petr Kolář | Pavel Novotný | stars24.cz

Vstoupit do diskuse