Televize Seznam se slovenskou TV Joj natáčí třetí řadu internetového komediálního seriálu Lajna scenáristy Petra Kolečka. Nové příběhy hokejového kouče Luboše Hrouzka v podání Jiřího Langmajera, který svádí po konci kariéry boje na střídačce i v osobním životě, by měly vzniknout během letošního léta.

Uvedení na televizních obrazovkách plánují na podzim. Podle Langmajera postava kouče Hrouzka nedozná v nové řadě velkých změn.

"Myslím, že to není žádoucí," řekl Langmajer ČTK. "Lidé se naopak těší na to, že se zase vrátí ten známý chlapík s černým knírem a odbarvenými vlasy a že bude předvádět to, co předváděl dříve. Tentokrát je to trochu epičtější, je tam více textu. Bylo to těžší, Petr (Kolečko) to napsal moc dobře, ale tentokrát mi to dalo trošku více zabrat. Ale nijak zásadně se to nezměnilo," dodal.

Nové záběry vznikají shodou okolností v době, kdy se v Lotyšsku koná hokejové mistrovství světa. Langmajer ho však nesleduje. "Upřímně řečeno já už skoro tři měsíc točím Lajnu, téměř 12 a někdy i 16 hodin denně. A ta představa, že přijdu domů a pustím si televizi, kde bude hokej, je pro mě naprosto zoufalá. Mně stačí, když se zeptám, jak jsme na tom. A jak vím, tak jsme na tom dost šíleně," podotkl.

Tvůrci chystají osm nových dílů se stopáží 26 minut. Za produkcí seriálu stojí stejný tým jako u předchozí série včetně režiséra Vladimíra Skórky, který stojí i za internetovým seriálem sKORO NA mizině. První dvě série Lajny zaznamenaly přes 16 milionů zhlédnutí. První řada získala na festivalu Serial Killer cenu za nejlepší on-line seriál.

Témata:

Langmajer, Jiří | stars24.cz

Vstoupit do diskuse