Česká zpěvačka Heidi Janků (54) si za poslední dobu prošla opravdu těžkou životní zkouškou. Přišla totiž o kamarádku a kolegyni Věru Špinarovou (+65) a zanedlouho potom o svého milovaného manžela Iva Pavlíka (+84), jenž byl současně bývalým manželem právě Věry Špinarové.

Obě zpěvačky měly letos vyrazit na společné turné, to se ale bohužel však nikdy neuskuteční. Janků se nechala slyšet, že by nejraději své nasmlouvané koncerty zrušila. Smutek jí totiž přemáhal i na nedávných vystoupeních.

Chvíle smutku však naštěstí přerušila šťastná zpráva. Na svém facebooku totiž oblíbená zpěvačka zveřejnila fotografii ultrazvuku dělohy a prý doufá v chlapečka! Nejedná se ale o její těhotenství. A novorozenětem nebude ani člověk. V očekávání je totiž její milovaná fenka Sára, která podle slov Janků čeká rovnou 6 štěňátek! Pro Heidi tak bude tato událost konečně pozitivním signálem za poslední dobu v jejím životě.

Zpěvačka Heidi Janků, která se momentálně snaží vyrovnat se ztrátou milovaného manžela, by si prý přála pejska, protože za života jejího muže jí nebyl povolen! Dlouholetý partner Heidi se totiž obával, že pokud by si jeho žena pořídila psa kluka, jemu by se poté nedostávalo tolik pozornosti. Spolu tak měli pouze fenku Sáru. Teď do jejich zvířecí party ale přibude ještě pejsek a Janků tak bude mít konečně správného parťáka! Doufáme, že mezi štěňátky se tedy alespoň jeden chlapeček narodí!

Témata:

Heidi Janků | těhotenství | stars24.cz

Vstoupit do diskuse