Třiadvacetiletá nadaná kráska původem z Brna Monika Bagárová se vryla lidem do paměti díky pěvecké soutěži SuperStar. Jako jedna z mála se ale na výsluní drží i osm let po skončení její účasti v divácky oblíbeném pořadu. Kromě nesporného talentu se navíc Monika pyšní tělem bohyně! Že byste už takovou nenašli? Omyl!

Bývalá účastnice SuperStar má totiž mladší sestru Natálii a půvab mají rozhodně v rodině!

Natálii je pouhých osmnáct let, ale už teď se svou krásou může své starší sestře beze sporu vyrovnat. A nejen tím! Mladší sestra české hvězdy totiž také krásně zpívá, tančí a věnuje se módě. Se svou sestrou si dokonce zahrála v oficiální pozvánce světově známé kosmetické značky. Před nedávnem obě sestry vystoupily na pěvecké soutěži v Mostě a sklidily od publika velký potlesk. Není divu!

Natálie aktivně využívá svůj instagramový profil, na kterém má momentálně již úctyhodných 20 tisíc fanoušku. Neváhá sem sdílet fotky ze svého soukromí či videa, na kterých zpívá, tančí nebo je prostě jen obklopena svými přáteli. A rozhodně je na co se dívat! Natálie se navíc věnuje hiphopu, který nejen poslouchá a zpívá, ale i tančí na profesionální úrovni.

Natálie Bagárová - Rihanna - Stay ( Cover ) (3:58) | zdroj: YouTube


Tak co myslíte, dožene tato mladinká talentovaná kráska v popularitě svou starší sestru Moniku?

Témata:

Monika Bagárová | Natálie Bagárová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse