Agáta Hanychová vyvolala svými slovy o své dceři pořádný poprask. Kritiky se dočkala nejen ze strany fanoušků. Teď se jí „pomstila“ i její matka a babička malé Mii Veronika Žilková!

Agáta Hanychová se nedávno rozpovídala o tom, co její dcera Mia zdědila po tatínkovi Jakubu Prachařovi. A její odpověď byla skutečně upřímná! „Hele, já myslím, že ten talent. Jako určitě ten hereckej talent má po něm, protože po mně ho mít nemůže. Ne, bohužel vypadá jako on a já doufám, že z toho ona… Protože u těch chlapů je to hezký, ale když holka vypadá jako kluk, tak to není úplně hezký, ale já doufám, že z toho vyroste,“ posteskla si Hanychová pro server extra.cz.

Když moderátorka Eva Decastelo namítla, že je Mia velmi rozkošná, trvala Agáta na svém. „Rozkošná nebo zvláštní můžeš říct. To se vždycky říká o ošklivých holkách, že jsou zvláštní. Víš, ona není hezká, ona je zvláštní. Takže Mia je zvláštní, ale já doufám, že bude hezká, až bude starší,“ dodala.

Za svoje slova schytala od fanoušků tvrdou kritiku, někteří di dokonce označili za hloupou, necitlivou či povrchní. A navíc se obrátili i na její matku, herečku Veroniku Žilkovou.

„Stále píšete o foto, kdy ještě Aguš nebyla 'hezká holčička',“ práskla Žilková na instagramu. I proto se prohrabala rodinným archivem. „Tady je,“ napsala ke snímku, na kterém je malá Agáta s kočkou v náručí.

Pak přidala ještě jednu fotku, na které má Hanychová krátké vlasy. „Hezký chlapeček Agátek Hanychú,“ rýpnula si do své dcery Veronika Žilková.

Témata:

Veronika Žilková | Agáta Hanychová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse