Jak už jsme vás informovali, skladatel a kapelník Ladislav Štaidl se nakazil koronavirem a s infekcí bojuje v nemocnici na oddělení ARO. Jeho přátelé už se pochopitelně ozývají se slovy podpory.

Petra Jandu s dlouholetým spolupracovníkem nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta (†80) pojí přátelství díky tomu, že jeho bratr chodil se Štaidlem do školy. Teď mu samozřejmě drží palce a přeje brzké uzdravení.

„Kamaráde, drž se, mám tě rád!“ vzkázal frontman kapely Olympic prostřednictvím deníku Aha. Zároveň ale připomněl starou křivdu. „Zval jsem ho na své sedmdesátiny, ale nepřišel a trochu mě tím naštval. Ale pořád je to můj kamarád, blízký člověk, přeju mu proto hodně zdraví,“ dodal Janda.

S Gottem i Štaidlem spolupracoval také František Janeček, který má s kapelníkem rituál spočívající v tom, že si jednou či dvakrát za týden volají. Naposledy spolu podle producenta mluvili ve čtvrtek.

„Stěžoval si, že mu není dobře, a tak jsem se ho ptal, jestli mu nemám zavolat doktora, nebo jestli si nechce zavolat doktora, a on že ne, že si to vyleží,“ prozradil Janeček pořadu ShowTime.

Témata:

Štaidl, Ladislav | František Janeček | Janda, Petr | stars24.cz

Vstoupit do diskuse