Renata Schnabelová
stars24.cz

Devětadvacetiletá bývalá moderátorka zpráv, která nedávno dostala padáka z televize, se za svou bývalou kariérou ani neohlédla. Je z ní totiž zpěvačka a klipy ji pomáhá točit její přítel izraelského původu Jordan Haj (29)!

Hudba, která podkresluje zajímavý videoklip, je výsledkem přání Emmy, která chtěla podle svých slov složit tentokrát něco svižnějšího, tanečního, ale se současným zvukem. Ve videoklipu, který se svou kvalitou podle zpěvaččiných fanoušků může klidně srovnávat se zahraniční tvorbou, můžeme kromě blonďaté krásky Emmy vidět i umělkyni Kateřinu Mlejnkovou, která si říká Koki a je momentálně velmi uznávanou make up artistkou.

Emma Smetana - Can´t Give You Up (3:35) | zdroj: YouTube


Na minulé turné Emmu provázeli hudebníci jako Tomáš Klus nebo Prago Union. Na tom letošním, které se netradičně odehrávalo na českých železničních stanicích, ji doprovázel Thom Artway a Michal Hrůza. Smetana k druhému turné dodala, že to bude vlastně takový sraz ‘‘hippízáků‘‘, na který se velmi těší. Nápad je to beze sporu originální.

Bývalá moderátorka je také známá tím, že ráda šokuje. Když minulý rok porodila svému příteli dcerku, dostala opravdu neobvyklé jméno, a to Lennon Marlene Haj Smetana. To samozřejmě strhlo lavinu komentářů na sociálních sítích. Pyšní rodiče se ale nenechali ničím rozhodit a lidé si na jméno holčičky prostě museli zvyknout. Ve světě šoubyznysu ale takové jméno není ničím neobvyklé. Syn Ani Geislerové se například jmenuje Bruno Fidelius, syn Tomáše Řepky nosí italské jméno Tomasso, Nelly Sofie se zase narodila manželům Gottovým. Líbí se Vám jména, která vybírají slavní pro své potomky?

Témata:

Emma Smetana | stars24.cz

Vstoupit do diskuse