Renata Schnabelová
stars24.cz

Před týdnem se ve městě hříchu udál masakr, který bohužel vstoupil do krimi dějin celé Ameriky. Čtyřiašedesátileý útočník vzal život více než padesáti lidem, kteří navštívili hudební festival Route 91 Harvest. Zdá se ale, že tato příšerná událost, která otřásla celý světem, unikla Zuzaně Belohorcové.

Bývalá slovenská moderátorka, která momentálně žije se svou rodinou v Miami, pracovně odcestovala do Las Vegas, kde zrovna neprokázala úctu lidem, kteří zde přišli minulý týden o život. Zveřejnila totiž na svém instagramovém účtu fotku, kde je Zuzana úplně nahá a opírá se o obrovské okno hotelu. Kolemjdoucí tak museli mít opravdu peprný zážitek! Nechybí zde ani veselý popisek: ,,Dobré ráno, Vegas!‘‘ Reakce jejích fanoušků i okolí se poněkud různí, převládají ale komentáře o tom, že je bývalá moderátorka bezcitná a hloupá.

Byla také kritizována na to, že takto by se matka dětí skutečně vystavovat neměla! Nejde totiž zrovna o uměleckou fotografii, ale spíš o pokus šokovat svým vysportovaným tělem.

Jeden z lidí, kteří sledují její profil na instagramu okomentoval její konání takto: „Ty že jsi matka dětí? Nestydíš se trochu? Proč si jako nedáš profil soukromí, a co vůbec na to říká tvůj manžel? Kde je soudnost a slušnost? Otřesné, nemám slov, ale i tohle je způsob jak se zviditelnit.“

Pravdou je, že celebrity zkrátka dnes mají ve zvyku provokovat svými lechtivými fotkami, které nechávají fantazii jen opravdu málo prostoru. Zuzana ale měla jít na pietní místo spíše zapálit svíčku a prokázat trochu respektu, než se u něj fotit nahá.

Témata:

Zuzana Belohorcová | Las Vegas | stars24.cz

Vstoupit do diskuse