To, že se herečka Hana Gregorová svému bývalému milenci vyhýbá, seč může, už víme. Nekomunikuje s ním, ani s médii a doufá, že skandál, který rozjel Koptík po jejich dramatickém rozchodu, brzy vyšumí.

Na povrch ale vyplouvají informace o tom, že Koptík Gregorovou údajně denně bombarduje SMS zprávami, o které herečka samozřejmě nestojí.

Vzhledem k tomu, že se Koptík přiznal k užívání drog, což bylo i důvodem jejich rozchodu, je tak velmi pravděpodobné, že by u něj mohlo dojít ke zkratu v chování při střetu s Gregorovou. Silné výkyvy nálad a emocí totiž uživatele těchto látek velmi často postihují. Není tedy divu, že Gregorovu musejí kolegové z divadla doprovázet po představení až k jejímu autu.

Ze strachu, že by jí bývalý milenec mohl vypátrat a konfrontovat, dokonce odmítla účast ve slovenském pořadu pro TV Markíza. Ze stejných důvodů se nezúčastnila ani natáčení talkshow v Bratislavě. Kvůli vztahové chybě, kterou by Gregorová nejradši vůbec nikdy neudělala, má tedy kromě ostudy i finanční ztráty kvůli odmítání pracovních příležitostí. Mladý milenec se jí tedy opravdu nevyplatil.

Aby toho po skandálech s porno básněmi a urážkami pro Gregorovou nebylo málo, zveřejnil Koptík navíc jejich soukromou SMS konverzaci z dob, kdy ještě tvořili pár. Zprávy obsahují každodenní řešení toho, co bude k večeři, jak se oba milují a jak moc si chybí. Hned na to zveřejnil Koptík i zprávy, které Gregorové po jejich rozchodu neustále bez odezvy posílá.

Má totiž zřejmě pocit, že ho tímto způsobem veřejnost polituje. Chudák mladík ale nejspíš stále ještě nechápe, že je pro celé Česko za blázna, a že pokusy o zviditelnění se, které neustále podniká, nezmění názor většiny na Hanu Gregorovou, ale naopak na něj samotného.

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse