Mezi posluchači a interprety teprve začíná, i tak už jeho nové video obletělo několik tisíc uživatelů internetu. Videoklip s Jiřím Kajínkem a text na náměty jeho života, tím všechny naprosto odzbrojil.

Jiří Kajínek je složitý případ a nestačilo by ani deset rozhovorů k tomu, abychom byli více moudří a ujasnili si, zda je vrah nebo oběť. Nyní se zdá, že bude hrdinou, minimálně v novém videoklipu hudebního skladatele, producenta a zpěváka Pavla Ryšky. 

„Celá spolupráce vznikla na základě mého plánu dát o sobě vědět. Oslovil jsem tedy p. Kajínka, jestli by se nechtěl tohoto projektu zúčastnit a zahrát si ve videoklipu hlavní roli a ten k mé radosti souhlasil a myslím, že to dopadlo výborně. Výsledek je dnes možné shlédnout na Youtube,“ řekl Ryška na dotaz serveru stars24.cz, jak spolupráce vznikla. 

Nikdy to nevzdávej (Jiří Kajínek v hlavní roli videoklipu) (4:25) | zdroj: YouTube


„Chci, aby se všichni muzikanti dozvěděli, že jim můžu napsat třeba hitovou píseň nebo vyprodukovat singl nebo celé CD nebo třeba natočit videoklip. Proto jsem napsal s textařem Martinem Rousem song Nikdy to nevzdávej a s kluky z raWer Studio a NinetyTwo Production natočil videoklip, který jsem režíroval,“ říká zpěvák.

„Jsem např. ex-člen kultovní skupiny Helmutova stříkačka a na kontě mám třeba hit pro Juliána Záhorovského Nastartuj raketu nebo 4+1=5 pro Terezu Wess nebo hit Štěstí pro Lipo feat. Debbi. A právě tento měsíc vychází CD skupiny Doctor PP, kde mám pár písní,“ upřesnil dotaz redaktorky stars24.cz, zda má za sebou více hitů.

Kajínek však ještě u Pavla Ryšky nekončí. Co bude dál?

„Plánuju tuto píseň zpropagovat, co nejvíce a právě hledám sponzora, který by kompletně zaštítil připravovaný křest tohoto singlu, kde kmotr bude sám Jiří Kajínek!,“ zmínil nabídku i pro server stars24.cz, který ji zvažuje.

Chystáte tedy další tvorbu? „Ano chystám už další píseň a myslím,že se posluchači mají opět na co  těšit!“ dodal Pavel Ryška pro stars24.cz

Témata:

Jiří Kajínek | Pavel Ryška | rozhovor | stars24.cz

Vstoupit do diskuse