Modelka Veronika Kopřivová si splnila svůj sen! Pořídila si vlastní byt. Dokonce prý lituje, že to neudělala dřív! I přesto ale neplánuje, že by v něm trávila příliš mnoho času!

Veronika Kopřivová má důvod k radosti. Bude se totiž stěhovat do vlastního! „Hurááá, konečně jsem si koupila vlastní byt. Odvaha jít si za svými sny a trávit dny, svátky a víkendy prací mají smysl,“ pochvaluje si modelka, která se zároveň věnuje prodeji oblečení. Některé kousky dokonce sama navrhuje!

O tom, že si chce pořídit byt měla jasno už delší dobu. „Vždy jsem si přála smysluplně investovat peníze do vlastního bydlení. Je mi líto, že jsem to neudělala už dřív, ale vše má asi svůj čas. Teď mě čeká plno zařizování, vybavování, vybírání spotřebičů, nábytku, doplňku a plno dalších věcí,“ s věřila se Kopřivová s tím, že o všem bude fanoušky průběžně informovat.

Stěhovat do nového se ale nebude sama, půjde s ní i její přítel Mirek Dubovický. S tím začala modelka randit poté, co se rozešla s hokejistou Jaromírem Jágrem. „Mýho kluka si samozřejmě beru s sebou, už se těší až vše bude montovat a stěhovat dle mých představ,“ rozplývá se Veronika, která svého partnera šetřit nehodlá.

Jak ale sama prozradila, v novém bytě nehodlá žít do nekonečna. „Mám v plánu tady bydlet tak 2-3 roky a následně byt třeba pronajímat,“ vysvětluje Veronika, který prý chce motivovat lidi, aby si šli za vlastními sny.

„Běžte a tvrdě s láskou pracujte na svých snech. Vyplatí se to! Já byla v mnoha očích také jen naivní holka, která má “velké sny”. Ta holka ze všech těch svých snů dělá skutečnost a je připravena v tom pokračovat ,“ dodala modelka.

Témata:

Veronika Kopřivová | Miroslav Dubovický | stars24.cz

Vstoupit do diskuse