Agáta Hanychová už je nějaký čas opět svobodná, protože její manželství již bylo ukončeno i formálně. Řadu lidí ale nejspíš v této souvislosti překvapila její slova o vlastním selhání.

Agáta Hanychová se nedávno konečně dočkala uzavření jedné kapitoly, kterou bylo manželství s Jakubem Prachařem. Kdo by čekal, že to teď bude oslavovat, ten je zcela na omylu. Dvojnásobná maminka spíš lituje toho, k čemu došlo.

Fakticky se přitom manželství rozpadlo již před rokem, a tak měla dost času se s tím smířit. „Kdybych řekla, že jsem happy z toho, co se stalo, nebude to upřímný a tak, jak to ve skutečnosti je,“ řekla nyní webu extra.cz.

„Každého člověka, který má nějaké city, to zasáhne. Ani ne kvůli tomu, že to skončilo, ale hlavně proto, že on sám selhal,“ přiznala poměrně překvapivě modelka a moderátorka s tím, že rozvod nikdy zažít nechtěla.

„Měla jsem vysněné, že budu mít jednoho manžela na celý život, což se mi bohužel nepodařilo,“ posteskla si Hanychová, která v závěru rozhovoru uvedla, že by se přesto výhledově nebránila druhé svatbě.

Témata:

Agáta Hanychová | Jakub Prachař | stars24.cz

Vstoupit do diskuse