Představitel Limonádového Joea nás v sobotu v požehnaném věku 95 let navždy opustil. Jaká vlastně byla příčina smrti Karla Fialy? Na sociální síti něco naznačil Roman Šmucler.

Jak vás stars24.cz informoval, o uplynulém víkendu zemřel herec a zpěvák Karel Fiala (†95), který se nesmazatelně zapsal do dějin české kinematografie rolí Limonádového Joea ze stejnojmenné westernově laděné veselohry.

Mezi prvními o skonu někdejší hvězdy karlínské opery věděl stomatolog a někdejší televizní moderátor Roman Šmucler. „Dostal jsem smutný vzkaz, ale vzpomeňme si na skvělého člověka a chlapa!“ napsal na twitteru, kde prozradil obsah vzkazu.

„Romane, dnes zemřel můj děda Karel Fiala alias Limonádový Joe. Samozřejmě na žádný covid, ale v krásných 95 letech. Píšu Vám to jen proto, že vám hrozně fandil a obdivoval vás za vaše názory a práci tak jako já,“ stojí v něm.

Herecký kolega Ladislav Županič již dříve prozradil, že Fiala byl v poslední době ve špatném zdravotním stavu. Naposledy se viděli počátkem letošního srpna.

Témata:

Šmucler, Roman | Karel Fiala (herec) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse