Monika Absolonová je nejen zpěvačka, ale především matka. Když se před několika týdny její mladší syn zranil, velmi si zoufala. Teď si ale od lékařů vyslechla jednu velmi dobrou zprávu!

Monika Absolonová má po měsíci opět důvod k radosti. Jak vás server stars24.cz už informoval, její mladší syn, který letos v listopadu oslaví druhé narozeniny, si hned na začátku nového školního roku zlomil ruku. Musel dokonce podstoupit operaci a měsíc nosil sádru. Tomu je teď ale konec!

„Krásné utery!!! Já ho mam, protože Matouškovi dnes sundali sádru!!!“ raduje se na instagramu zpěvačka a dvojnásobná maminka. Její syn prý sice „řval jako kráva“, ale jak se zdá, vše je na dobré cestě.

„Pan docent Pešl říkal, že to vypadá dobře! Že jen Matouš nesmí nikam lézt atd... což nevím, jak uděláme, ale budeme se snažit!“ říká Monika, které spadl kámen ze srdce.

Lékařům, kteří se o jejího syna starali, je samozřejmě vděčná. I proto o ně má v této době velkou obavu. „Když jsem jela do Thomayerovi nemocnice, tak zrovna hlásili v rádiu, že je 1700 zdravotníků nakaženo tím h*jzlem. Tak všem zdravotníkům držím pěsti a děkuju za nás všechny! Páč bez Vás jsme fakt v háji! Prosím nepodceňujme a ani nepřeceňujme nic,“ dodává zpěvačka.

Témata:

Absolonová, Monika | stars24.cz

Vstoupit do diskuse