Během hokejové sezóny si v kanadském teamu Calgary Flames zahrají čeští hokejisté Jaromír Jágr (45) a Michael Frolík (29). Jejich přítelkyně, krásky Veronika Kopřivová a Diana Kobzanová, si spolu v Kanadě ale na kafíčko nejspíš nezajdou!

Když na Veroniku praskla její nedávná minulost, kdy pracovala v Německu jako gogo tanečnice, nějaký čas se ke kauze odmítala jakkoli vyjadřovat. Když opadl prvotní šok z tohoto odhalení, Veronika se médiím svěřila, že dočasné povolání vykonávala proto, že se nacházela v tíživé životní situaci. Vydělané peníze prý použila na složenky a jídlo.

Několik jejích slavných kolegyň si po odhaleném skandálu do Kopřivové ale s gustem rýplo, že peníze se dají přece vydělat i normální prací, například za kasou v obchodě. Těžko ale říci, kolik z těchto dam by si ve stejné situaci nevybralo také tanec u tyče.

Mezi rýpalkami se objevila i bývalá modelka, moderátorka Diana Kobzanová, která na svou sociální síť napsala příspěvek o Kopřivové: ,,Řekla bych, že to známé pořekadlo praví toto – Kun*a proti vodě utáhne tři lodě. Hezký den!‘‘ Faktem ale je, že tomu není zase tak dávno, co Kobzanová nafotila opravdu peprné snímky, na kterých bylo vidět mnohem více, než při tanci u Veroniky. Zde v tom případě platí spíše pořekadlo - Potrefená husa se vždycky ozve.

Kobzanová si nedala pokoj ani nadále a na Veroniku napsala na svou sociální síť ještě několik cílených poznámek. Například když se Veronika chlubila online svým receptem na zdravou bábovku, kterou sladí pouze medem, Kobzanová okamžitě reagovala fotkou jí upečené bábovky s komentářem, že ta její obsahuje spoustu cukru a čokolády, a že nějaký med dává tak akorát na kuřecí maso.

V následujícím příspěvku se moderátorka opět navezla do Veroniky, tentokrát za to, že prý Jágrova láska prodává oblečení na svém e - shopu moc draze. To už Kopřivová nevydržela a na svou sociální síť napsala: ,,Je to opravdu ubohost a slečna by se měla zaměřit spíše na to, aby si uhlídala chlapa.‘‘ I když ani jedna z dam svou rivalku nejmenuje, všem je jasné, koho mají krásky na mysli. Co myslíte, je možné, že se novopečená maminka Kobzanová s mladičkou Kopřivovou v Calgary usmíří?

Témata:

Veronika Kopřivová | Diana Kobzanová | Jaromír Jágr | stars24.cz

Vstoupit do diskuse