Renata Schnabelová
stars24.cz

Již dříve jsme Vás informovali o zhrzeném milenci Hany Gregorové, mladíkovi Ondřeji Koptíkovi, který jejich rozchod stále tak úplně nezkousl. Pár dní potom, co dostal před třemi týdny od slovenské herečky kopačky, se spojil s médii a rozjel kolotoč porno básní, urážek a proseb o odpuštění. Hana ale na žádný jeho pokus nereagovala a doposud nekomunikuje ani s veřejností na toto ožehavé téma. Přeje si totiž mít konečně celý tento vztahový omyl z krku.

Nedávno se Koptík nechal slyšet, že by se rád vrátil ke své bývalé manželce Pavlíně, se kterou má dvě děti. I té složil podivnou báseň, kterou zveřejnil. Dokonce ve vzkazu pro svou bývalou zmínil, že Gregorová ho od jeho rodiny odtáhla, a že je ,,stará bába‘‘! Jenže ani Pavlína se na jeho nabídku nechytila.

Koptík proto zkouší novou taktiku, a to pro změnu veřejné usmíření s herečkou. I když jsou jeho úmysly naprosto jasné (nemá kde bydlet a Gregorová mu sebrala auto, které mu za dob vztahu koupila), zoufalý mladík se to stále snaží uhrát na city. Proto poslal a samozřejmě zveřejnil tuto zprávu herečce:

„Dobré ráno láska… Napadlo mě, jestli to už chceš skončit.. Proč spolu nevystoupíme? Uvedeme to na pravou míru i s omluvou a je klid.. mě se bát přece nemusíš víš že tě miluji.. a jsem čistej už dlouho.“ Jenže podle blízkého zdroje Gregorové se ho po rozchodu začala herečka bát, mladík je prý kvůli braní drog nevyzpytatelný. No, když shrneme, že Koptík každý den přichází s úplně jiným názorem na svou bývalou lásku Hanku, jednou je pro něj stará baba, podruhé láska jeho života a všechny své nestálé názory zveřejňuje, Gregorové se opravdu nedivíme!

Témata:

Ondřej Koptík | Hana Gregorová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse