Renata Schnabelová
stars24.cz

Každý jistě zaznamenal šílenství kolem důchodců, kteří horlivě nakupují máslo v supermarketech na roky dopředu. Na internetu kolují i videa nedočkavých stařenek, které zuřivě trhají krabice s kostkami másla a berou, kolik unesou.

Nejde ale jen o penzisty. Různé věkové skupiny lidí se účastní ‘‘nájezdů‘‘ na tuto potravinu, která v Česku nečekaně zdražila a nyní má téměř hodnotu zlata.

Legraci si z tohoto faktu udělala na své sociální síti mladá modelka, přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (45), Veronika Kopřivová (26). Ve zveřejněném videu natáčí svého slavného partnera při večeři, ke které její milý pojídá samotné máslo nožem. Situaci komentuje slovy:

,,Zlato, nejez to máslo jen tak! Tady tu kostku jsme měli mít až do konce roku. Vždyť víš, jak je to drahý!‘‘ Jágr suše odpovídá: ,,Kdo maže, ten jede,‘‘ a nerušeně pokračuje v jídle.

Na sociálních sítích se během pár hodin po zveřejnění tohoto videa rozjely debaty na ožehavé téma, že tomu není zas tak dávno, kdy sama Kopřivová neměla peněz nazbyt. Vydělávala si proto jako gogo tanečnice v sousedním Německu a nejedna česká celebrita se do ní za to veřejně opřela.

Veronika se po čase k celé kauze vyjádřila s tím, že to pro ni byl nejrychlejší možný zdroj peněž, a že její partner Jaromír Jágr o její minulosti už dávno ví. Bulváru ani okolí se tomu však nechtělo moc věřit. Jágr pravdu své lásky ale definitivně potvrdil v legendárním videu, kde tančí kolem své hokejky coby tyče a padají na něj peníze. Tímto gestem smetl ze stolu veškeré pochybnosti o tom, že by mu peprná minulost jeho přítelkyně jakkoli vadila.

V dnešní době sociálních sítí si holt slavný člověk nemůže dovolit zveřejnit cokoli kontroverzního a očekávat, že na to okolí okamžitě nezareaguje!

Témata:

Veronika Kopřivová | Jaromír Jágr | stars24.cz

Vstoupit do diskuse