V neděli zemřel ve věku 79 let známý sbormistr a dirigent Lubomír Mátr, který měl celkem šest dcer, včetně nejznámější Terezy. Která z nich na něj jako první dojemně zavzpomínala?

Lubomír Mátl byl otcem šesti dcer, jedna z nich, Tereza, se mimo jiné proslavila vztahy s Františkem Janečkem a Jaromírem Soukupem. Na tatínka však na sociální síti zavzpomínala Kateřina alias Kate.

„Tatínku můj milovaný, budeš tu s námi napořád. Díky Ti za vše, co jsi mě naučil, jakým jsi byl člověkem, co jsi lidem okolo sebe předával, díky za Tvou lásku, kterou jsi mi ukazoval každým dnem, lásku k hudbě, ke svým blízkým, ke každému člověku, kterého jsi potkal,“ uvedla na instagramu.

„Díky, že jsi tu byl s námi, s maminkou, se svými žáky a se svými kolegy. Každý z nás Tě bude mít v srdci s nějakou tou krásnou, vtipnou vzpomínkou. Byl jsi absolutní profík v tom, co jsi dělal, měl jsi charakter a byl jsi dobrým člověkem. Díky Ti,“ pokračovala.

Kate dodala, že jí tatínek bude navždy vzorem. Na závěr pak promluvila jménem všech sourozenců. „Měla jsem / měly jsme a máme nejlepšího tatínka na světě!“ vzkázala.

Témata:

Lubomír Mátl | Kate Matl | stars24.cz

Vstoupit do diskuse