Náhlá smrt Hany Krampolové (✝59) zaskočila nejen jejího manžela, moderátora Jiřího Krampola, ale i jejich známé! Herečka Jiřina Bohdalová (89), která se s Krampolem nejednou setkala před kamerou, je z novinky naprosto v šoku!

Hana Krampolová se dlouho potýkala se zdravotními problémy, přesto její smrt všechny zaskočila. Podle Jiřího Krampola i jeho manažera Miloše Schmiedbergera zemřela Hanka následkem vnitřního krvácení. Údajně jí praskl vřed.

Herečku Jiřinu Bohdalovou, která se s Krampolovými dobře zná, zpráva naprosto zdrtila. „Pane Bože... Je mi to moc líto a myslím na chudáka Jirku,“ řekla pro Blesk poukázala na to, že Hana Krampolová byla ještě poměrně mladá!

„Vždyť Hanka neměla žádný věk. Upřímnou soustrast, to je strašný...“ dodala Bohdalová, která byla očividně v šoku. Není se co divit! Sama Bohdalová je o 30 let starší než Krampolová!

Manželka Jiřího Krampola na tom v poslední době nebyla nejlépe. Její manžel přiznal, že lékaři jí už dříve jednou život zachránili díky transfuzi, když jí praskl vřed.

Témata:

Jiřina Bohdalová | Hana Krampolová | Jiří Krampol | stars24.cz

Vstoupit do diskuse