Hana Krampolová už přes 24 hodin není mezi námi. Jak vyšlo najevo, její smrt nepřišla zcela bez varování. Zdravotní potíže se totiž v posledních dnech opět ozvaly. Manželka známého herce dokonce telefonovala s doktorkou.

Česko dnes ráno zasáhla smutná zpráva o náhlém úmrtí Hany Krampolové. Podle manžela Jiřího Krampola i jeho manažera Miloše Schmiedbergera zemřela následkem vnitřního krvácení. Údajně jí praskl vřed.

K tomu podle všeho nedošlo bez předchozího varování. Krampolová si byla problému dobře vědoma, dokonce ještě v den smrti telefonovala s doktorkou.

„Postěžovala si mi na to, že je jí nevolno a že se jí motá hlava. Měla jít s Jirkou do obchodního centra, tak jsem jí poradila, ať radši zůstane doma. Tak s Jirkou pro jistotu nešla,“ prozradila webu eXtra.cz MUDr. Ivana Němečková.

Lékařka uvedla, že podle informací od Krampola jeho žena zvracela a bolel jí žaludek. „Muselo to být velmi masivní krvácení, že jí lékaři nedokázali pomoci. Člověk většinou na prasklý vřed neumírá. Bohužel je ale Hanka přesto pryč,“ dodala posmutněle. 

Témata:

Hana Krampolová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse