Dcera Leontýnka roste jako z vody a Lucie Šafářová s ní tak má stále více starostí. Bývalá tenistka přiznala, že je ráda za každou chvíli klidu. Kdy se nějaké takové dočká?

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se před více než půl rokem stali rodiči prvního společného potomka. Několikaměsíční Leontýnka už dělá první krůčky po tenisovém kurtu a vypadá to, že se vydá ve stopách své maminky.

Někdejší úspěšná tenistka se nyní pochlubila, že s malou holčičkou má poměrně hodně starostí kvůli její povaze. Při jedné věci si ale zaručeně odpočine. „Procházky s kočárkem v přírodě jsou moje nejoblíbenější,“ svěřila se na instagramu.

„Nebudu říkat, že jsou idylické, dnes už je Leontýnka tak akční, že by se nejradši pořád nosila a při její váze by ze mě byla brzo kulturistka! Proto je pro mě krásná chvíle, když v tom kočárku usne a i maminka má chvíli klid,“ dodala Šafářová.

Všechno tedy nasvědčuje tomu, že Leontýnka po rodičích podědila předpoklady pro pohybové aktivity. Je však otázkou, zdali to ve sportu dotáhne na stejnou úroveň jako oni.

Témata:

Lucie Šafářová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse