Kapka naděje pořádá v rámci Febiofestu charitativní koncert na počest Karla Svobody k jeho nedožitým osmdesátinám. Považovali bychom proto téměř za automatické, že se takové události zúčastní i jeden z jeho nejbližších spolupracovníků Karel Gott. Ale chyba lávky!

Koncert na počest Karla Svobody se bude konat ve Španělském sále Pražského hradu 17. března. Moderovat ho budou Libor Bouček a Jan Maxián a na pódiu vystoupí takové hvězdy jako Helena Vondráčková, Hana Zagorová nebo Monika Absolonová.

Velmi dobrým Svobodovým známým ale byl i Karel Gott, kterému skladatel složil více než 80 jeho hitů. Jeho účast by proto každý považoval za automatickou, jak se ale ukázalo, není to vůbec pravda.

"Je to smutný a moc mě to mrzí! Tisková mluvčí mi ale sdělila, že Karel má v ten den už jiný program,“ řekla Blesku vdova po zesnulém umělci Vendula Pizingerová Svobodová.

Jak vidno, neúčast Karla Gotta na takové události ji pochopitelně zklamala. My se jen můžeme domýšlet, jaký program na ten den Karel Gott má.

Témata:

Svoboda, Karel (skladatel) | Vendula Pizingerová | Karel Gott | stars24.cz

Vstoupit do diskuse