Úctyhodného věku se dožila televizní hlasatelka Heda Čechová, která zemřela před několika dny. Až do smrti se nevyrovnala s brzkým odchodem syna Vladimíra, oblíbeného herce a moderátora.

Minulý týden zemřela ve věku 91 let televizní hlasatelka Heda Čechová. Úctyhodného věku se dožila navzdory tomu, že v pouhých 49 letech onemocněla rakovinou a lékaři jí dávali tři měsíce života. Podobné „štěstí“ ovšem neměl její milovaný.

Vladimír Čech, oblíbený herec a moderátor soutěže Chcete být milionářem, zemřel v březnu 2013 po dlouhé nemoci, tzv. Lynchově syndromu, ke kterému se navíc přidal zápal plic. Pro jeho maminku to pochopitelně byla velká rána.

Ještě před dvěma lety mluvila o synově úmrtí následovně. „Čas nic nezahladí. Ani dnes se s jeho smrtí nemůžu vyrovnat. Tady na prsou mám takovou černou bolestivou díru. Vladimírova rakovina postupovala rychle, odešel během pár měsíců,“ svěřila se tehdy Magazínu DNES.

„Byla jsem za ním večer před smrtí a pořád mám v hlavě jeho poslední slova: ‚Mami, já tě mám hrozně rád.‘ To už asi tušil. Ten krásný chytrý chlap, metr devadesát, kolem kterého se točily ženské, odešel,“ dodala.

Témata:

Heda Čechová | Čech, Vladimír | stars24.cz

Vstoupit do diskuse