S čím a proč šel Josef Laufer na operaci, po které je už tři týdny v umělém spánku? Dosud o tom nebylo úplně jasno. Pravý důvod operace prozradil až jeden z jeho přátel, který se modlí za to, aby všechno dobře dopadlo.

Pobyt osmdesátiletého Josefa Laufera v jedné z pražských nemocnic se dál neplánovaně protahuje. Lékaři ho po plánované operaci museli uvést do umělého spánku a zatím ho nechtějí probouzet, ačkoliv klinické testy jsou podle dostupných informací v pořádku.

Jak uvádí web ahaonline.cz, legendární zpěvák se pro operaci dohodl po poradě s lékaři. Věděl totiž o dírce v srdeční chlopni, se kterou do té doby v pohodě žil. Teď všichni jeho přátelé trnou a přejí si, aby se dal co nejdříve do pořádku.

Palce mu drží např. producent Oldřich Lichtenberg z Divadla Broadway, kde má mít v září premiéru muzikál pro děti, na kterém se Laufer autorsky podílel. „Pepík má z muzikálu velkou radost, tak snad se už brzy vše v dobré obrátí,“ řekl zmíněnému webu.

Jak vás stars24.cz informoval, vzkaz poslala Lauferovi také divadelní kolegyně Yvetta Blanarovičová, která navíc zveřejnila společný snímek. „Držím palce, ze všech sil, můj drahý kolego,“ napsala na instagramu.

Témata:

Josef Laufer | stars24.cz

Vstoupit do diskuse