Jaromír Jágr dobře ví, že život v karanténě opravdu není jednoduchý. Rozhodl se proto zjistit, jak pobyt doma působí na jeho fanoušky. Na sociální síti zveřejnil video a zajímá ho, jak na něj lidé zareagují.

U Jaromíra Jágra už nejspíš odeznělo zklamání z předčasně ukončené hokejové sezóny, která pro jeho Kladno skončila sestupem z nejvyšší soutěže. Legendární hokejista se momentálně nerealizuje na ledě, ale na sociálních sítích.

Z karantény se zatím olympijský vítěz z Nagana ozval jedinkrát, když ukázal fanouškům roušku, kterou mu ušila maminka. Teď se rozhodl vyzkoušet, jak moc jeho příznivci v domácí izolaci „degenerují“.

„Test, jak jsi na tom s reakcí po čtrnáctidenní karanténě,“ okomentoval video, které si můžete pustit zde, a připojil čtyři možnosti. „A - ani jsem se nehnul. B - lekl jsem se. C - lekl jsem se, až jsem se skoro po… D - pos… jsem se,“ napsal Jágr.

Je otázkou, jestli a jak se Jágr momentálně udržuje v kondici. Slavný útočník zatím ani neřekl, zdali bude jeho dlouhá a úspěšná kariéra pokračovat i v následujícím ročníku.

Témata:

Jaromír Jágr | stars24.cz

Vstoupit do diskuse