Anička Slováčková v pondělí podstoupila poslední chemoterapii, léčba rakoviny se konečně blíží ke konci. Talentovaná herečka a zpěvačka prozradila, jak na ní situace dolehla. Zároveň prozradila, že přemýšlela o velké operaci.

Anička Slováčková tento týden ukončila jednu část léčby rakoviny prsu, když absolvovala poslední chemoterapii. Není divu, že následoval nekontrolovatelný nával emocí. „Opravdu mi tekly slzy, najednou to všechno končí, to, o čem jsem si myslela, že je nekonečné,“ svěřila se webu expres.cz.

Náročná léčba ale ještě pokračuje. „Ten týden, co budou Velikonoce, jdu na operaci, kdy mi budou odstraňovat bulku v prsu a také uzliny,“ prozradila herečka a zpěvačka. „Nic moc o tom nevím, ani jak tam dlouho budu, a vlastně to ani vědět dopředu nechci,“ dodala vzápětí.

Po operaci by pak podle svých slov měla ještě docházet na chemoterapie. V průběhu léčby se jí navíc vkrádala do hlavy myšlenka o odstranění prsou a minimalizaci rizika návratu rakoviny. Jak se nakonec rozhodla?

„Klidně bych to podstoupila, kdyby to byla potřeba. Ale moje paní doktorka po všech různých testech řekla, že to není potřeba, že je u mě riziko nízké. Ale pro své zdraví bych se takového zákroku nebála,“ vysvětlila Slováčková.

Témata:

Anna Slováčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse