Českým celebritám se zatím nákaza koronavirem vyhýbala, možná je ale všechno jinak. Janek Ledecký se domnívá, že už nemoc Covid-19 prodělal. Jak na to slavný hudebník přišel?

Už nějaký čas známo, že se koronavirová nákaza rozšířila po Evropě také kvůli velké kumulaci lidí v alpských horských střediscích. Hodně času v nich tráví Janek Ledecký, když doprovází svou dceru, olympijskou šampionku na lyžích i snowboardu Ester.

Oblíbený hudebník pojal podezření, že se také nakazil. Nákaza se totiž potvrdila u slalomového trenéra jeho dcery a obecně uváděné příznaky onemocnění Covid-19 se prý objevily i u něj.

„Jsme s manželkou přesvědčeni, že jsme to měli taky a že patříme k té šťastné části populace, která má buď žádné, nebo jen úplně nepatrné subjektivní příznaky, které člověk neřeší,“ řekl Ledecký dle webu idnes.cz Top Star magazínu.

Nemoc u něj měla mírný průběh. „Pociťoval jsem diskomfort co se týká plic, na který nejsem zvyklý. Zuzka měla něco podobného a myslela si, že jí přišla alergie. Za tři dny to přešlo. Stejně jsem byl po návratu z hor devatenáct dní doma v karanténě,“ svěřil se.

Témata:

Ledecký, Janek | stars24.cz

Vstoupit do diskuse