Tom Hanks a jeho manželka se zotavili z nemoci Covid-19, kterou způsobuje nový koronavirus. Oblíbený herec měl o svou ženu velký strach. Rita Wilsonová se v podstatě potřetí narodila, protože už v minulosti jednu vážnou nemoc porazila.

Tom Hanks a jeho manželka Rita se před pár týdny v Austrálii nakazili koronavirem. Jak vás stars24.cz informoval, koncem minulého týdne jim bylo konečně umožněno, aby se vrátili do Spojených států. Všechno tedy nasvědčuje tomu, že se z nemoci Covid-19 vyléčili.

Rita Wilsonová se po návratu domů ozvala fanouškům a uvedla, že 29. březen se pro ni stává opravdu výjimečně šťastným datem. Všechno přitom začalo opačně. Před lety se totiž toho dne dozvěděla, že má rakovinu prsu.

„29. března to je ale taky pět let, co jsem rakovinu porazila,“ připomněla manželka slavného hollywoodského herce fanouškům na instagramu. „Tentokrát oslavuji 29. března krásu života a dobré zdraví, teď už jako přeživší nemoci Covid-19,“ vzkázala Wilsonová. 

„Už jsme doma a jako zbytek Ameriky zůstáváme v karanténě a držíme si odstup. Děkujeme všem v Austrálii, kdo se o nás starali. Jejich péče a rady umožnily náš návrat do USA,“ konstatoval Hanks.

Témata:

Tom Hanks | stars24.cz

Vstoupit do diskuse